O nas

Driving Experience to marka należąca do firmy SJS S.A – niekwestionowanego lidera i pionier na polskim rynku w dostarczaniu przeżyć motoryzacyjnych. Korzenie realizowanych przez nas eventów na torze wyścigowym sięgają 1995 roku. Na pierwszym miejscu zawsze stawialiśmy oferowanie pakietów najwyższej na rynku jakości, której nie spotkasz na polskim rynku. Dlatego właśnie realizacje voucherów Driving Experience odbywają się wyłącznie na torze wyścigowym, który jest naturalnym środowiskiem dla samochodów sportowych,  a nie lotnisku nazywanym szumnie „torem”.

Dlaczego Driving Experience?

  • ponad 17-letnie doświadczenie w realizacji przeżyć motoryzacyjnych;
  • prezenty realizowane są na najprawdziwszym, homologowanym torze wyścigowym, a nie na lotnisku między pachołkami;
  • prezenty realizują instruktorzy o ogromnym doświadczeniu, niesamowitej pogodzie ducha oraz fantastycznych umiejętnościach prowadzenia tego typu samochodowych legend.
  • prezenty w formie przeżyć za kierownicą legendarnych samochodów w zależności od opcji kończą się pokazowym, niesamowicie dynamicznym okrążeniem w wykonaniu instruktora Driving Experience; dzięki umiejętnościom instruktorów, przejazd ten odbywa się na kultowym odcinku leśnym Toru Wyścigowego „Kielce” ukazując pełnię możliwości danego samochodu;
  • Driving Experience to wyspecjalizowany dział firmy SJS S.A realizujący jedynie to w czym jest zdecydowanie najlepsza na rynku; nie jesteśmy pośrednikiem lecz sami zapewniamy kompleksową usługę.

SJS S.A. to około 5.000 zadowolonych Klientów rocznie!