Wyjątkowe prezenty motoryzacyjne

Witamy w odnowionym dziale prezentowym SJS. Szukasz nietuzinkowego prezentu dla swojego chłopaka czy męża? Masz ochotę samemu przeżyć niezapomniane emocje za kierownicą prawdziwie sportowego samochodu? A może szukasz pomysłu na wieczór kawalerski? Nic prostszego! Zobacz jak wiele przygotowaliśmy dla Ciebie prezentów w formie przeżyć motoryzacyjnych. Od szkoleń doskonalących technikę jazdy, poprzez jazdy po prawdziwym torze wyścigowym za kierownicą ikon motoryzacji jak choćby Subaru, Porsche, Lamborghini czy Ferrari aż po niewiarygodnie dynamiczne przejazdy na fotelu pasażera u boku instruktora renomowanej Szkoły Jazdy Subaru, w tym Wojtka Chuchały – aktualnego Mistrza Europy ERC2.

Zakupu poszczególnych prezentów i rezerwacji miejsc można dokonać elektronicznie poprzez panel rejestracyjny lub poprzez adres biuro@sjs.pl.


od 399.00 zł
499.00 zł

Szukasz czegoś wyjątkowego? Prezentu dla prawdziwego entuzjasty i fana motoryzacji? Oto on! Jazda Lamborghini, samochodu legendy. Zasiądź za kierownicą i poczuj adrenalinę z jazdy tym 610-konnym bolidem marzeń.

od 399.00 zł

Jeden z najnowszych samochodów w Driving Experience.

od 299.00 zł
349.00 zł

To wyjątkowa propozycja dla pasjonatów nowości! Jazda za kierownicą prawdziwej fabryki adrenaliny – pierwszego w historii samochodu kultowego producenta motocykli, firmy KTM. X-Bow (czytaj „Cross-bow”) zbudowano tylko w jednym celu – zapewnienia kierowcy niczym nieograniczonej radości z jazdy i poczucia wolności!

od 299.00 zł
399.00 zł

Jeśli pozytywne emocje z jazdy dałoby się zmierzyć jakąś miarą i uformować w realny kształt, z pewnością byłby on bliski ponadczasowej sylwetki Porsche 911 Carrera S Martini Raicing Edition. Poczuj jak fala emocji za kierownicą obiektu kultu niemal każdego automaniaka, wzrasta wraz z każdym okrążeniem toru wyścigowego!

od 399.00 zł
499.00 zł

Ferrari to synonim marzeń i emocji motoryzacyjnych. Sport w najczystszej formie zaklęty w nadwoziu, którego linia wzbudza niczym niepochamowany zachwyt.

od 349.00 zł
399.00 zł

Czy jesteś gotowy poczuć co potrafi najnowszy pogromca legendarnych modeli Ferrari, Lamborghini czy Porsche? Nissan GTR Black Edition, bo o nim tu mowa, to absolutna nowość w Driving Experience.

od 599.00 zł
699.00 zł

W Driving Experience zapraszamy Cię na trening driftu. Zasiądź za kierownicą jednego z przygotowanych dla Ciebie aut tylno napędowych: Subaru BRZ lub profesjonalnie przygotowanych do sportu BMW serii 3.

2,000.00 zł

Szkolenie indywidualne prowadzone w układzie „jeden na jeden” z aktualnym mistrzem Europy ERC2 Wojtkiem Chuchałą

450.00 zł
550.00 zł

Całodniowe szkolenie z techniki jazdy (I st.) odbywające się na samochodzie Klienta na torze Kielce w Miedzianej Górze

2,099.00 zł
2,500.00 zł

Szkolenie indywidualne prowadzone w układzie „jeden na jeden” zawsze będzie najbardziej ekskluzywną formą prowadzenia zajęć. Pakiet ten zakłada jednak jego urozmaicenie o możliwość wykorzystania przez cały czas ćwiczeń samochodu Subaru Levorg (170 KM).

550.00 zł
650.00 zł

Całodniowe szkolenie z doskonalenia techniki jazdy (IIst.) odbywające się na samochodzie Klienta na torze Kielce w Miedzianej Górze

7,000.00 zł

Weź udział w testach wspólnie z zespołem Lotos Rally Team i poznaj aktualnego Mistrza Europy!