Wyjątkowe prezenty motoryzacyjne

Witamy w odnowionym dziale prezentowym SJS. Szukasz nietuzinkowego prezentu dla swojego chłopaka czy męża? Masz ochotę samemu przeżyć niezapomniane emocje za kierownicą prawdziwie sportowego samochodu? A może szukasz pomysłu na wieczór kawalerski? Nic prostszego! Zobacz jak wiele przygotowaliśmy dla Ciebie prezentów w formie przeżyć motoryzacyjnych. Od szkoleń doskonalących technikę jazdy, poprzez jazdy po prawdziwym torze wyścigowym za kierownicą ikon motoryzacji jak choćby Subaru, Porsche, Lamborghini czy Ferrari aż po niewiarygodnie dynamiczne przejazdy na fotelu pasażera u boku instruktora renomowanej Szkoły Jazdy Subaru, w tym Wojtka Chuchały – aktualnego Mistrza Polski RSMP.

Zakupu poszczególnych prezentów i rezerwacji miejsc można dokonać elektronicznie poprzez panel rejestracyjny lub poprzez adres biuro@sjs.pl.


od 799.00 zł
1,099.00 zł

Ferrari to synonim marzeń i emocji motoryzacyjnych. Sport w najczystszej formie zaklęty w nadwoziu, którego linia wzbudza niczym niepochamowany zachwyt.

od 799.00 zł
1,099.00 zł

Szukasz czegoś wyjątkowego? Prezentu dla prawdziwego entuzjasty i fana motoryzacji? Oto on! Jazda Lamborghini, samochodu legendy. Zasiądź za kierownicą i poczuj adrenalinę z jazdy tym 610-konnym bolidem marzeń.

od 620.00 zł
800.00 zł

Jeśli pozytywne emocje z jazdy dałoby się zmierzyć jakąś miarą i uformować w realny kształt, z pewnością byłby on bliski ponadczasowej sylwetki Porsche 911. Poczuj jak fala emocji za kierownicą obiektu kultu niemal każdego automaniaka, wzrasta wraz z każdym okrążeniem toru wyścigowego!

od 599.00 zł
699.00 zł

W Driving Experience zapraszamy Cię na trening driftu. Zasiądź za kierownicą jednego z przygotowanych dla Ciebie aut tylno napędowych: Subaru BRZ lub profesjonalnie przygotowanych do sportu BMW serii 3.

2,000.00 zł

Szkolenie indywidualne prowadzone w układzie „jeden na jeden” z mistrzem Europy 2016 Wojtkiem Chuchałą

450.00 zł
550.00 zł

Całodniowe szkolenie z techniki jazdy (I st.) odbywające się na samochodzie Klienta na torze Kielce w Miedzianej Górze

7,000.00 zł

Wyjątkowy produkt w wyjątkowej rajdowej oprawie. Proponujemy możliwość spędzenia całego dnia wraz z Lotos Rally Team oraz jego kierowcą Kajetanem Kajetanowiczem – trzykrotnym Mistrzem Polski, stałym Instruktorem Driving Experience.