Jazda Mitsubishi Lancer EVO IX

Jazda Mitsubishi Lancer EVO IX

Precyzyjny i piekielnie mocny. Jedna z najmocniejszych, 340-konna wersja popularnego „Evo” to kolejny tryumf precyzji prowadzenia oraz szybkości pokonywania zakrętów nad prawami fizyki. Kultowy model, wyposażony w zaawansowany system napędu na cztery koła oraz precyzyjny niczym miecz Samuraja układ kierowniczy.  Japońskie dzieło inżynierii wręcz czeka tylko na swojego kierowcę, aby pokonać kolejne stawiane przed nim wyzwania.  Czy jesteś gotowy zmierzyć się z jego waleczną naturą? Zasiądź za kierownicą i wciskając gaz rozkoszuj się prawdziwie adrenalinową jazdą, w której poślizgi są czymś naturalnym, a kolejne ciasne zakręty zdają się być jakby nie znaczącymi łukami.


Akceptuję regulamin

  • Pakiety:
  • prezent motoryzacyjny Gold
  • auto prezent Platinium

prezent motoryzacyjny Gold

Czas trwania przeżycia

ok 45min

Liczba okrążeń

10 okrążeń

Dystans do przejechania

12 km

Dynamiczny, pokazowy przejazd instruktora na zakończenie


  • Dodatkowe informacje


Pogoda

Niesprzyjające warunki pogodowe, w szczególności nagłe opady śniegu mogą spowodować konieczność przesunięcia zaplanowanego terminu jazd.


Ubiór

Wygodny, niekrępujący ruchów oraz buty z płaską podeszwą.


Informacje dla
osób towarzyszących

Z przyjemnością gościmy również osoby towarzyszące. W trakcie realizacji przeżycia mogą one przebywać do wyboru w wyznaczonych bezpiecznych miejscach toru, przytorowej kawiarni, tarasie widokowym lub korzystać z Internetu w sali szkoleniowej SJS.