Drift Subaru BRZ

Drift Subaru BRZ

Drifting to obecnie jedna z najbardziej popularnych, a z pewnością zdecydowanie najbardziej widowiskowa dyscyplina motorsportu. Pędzące z ogromnymi prędkościami, w pełnym poślizgu samochody budzą zachwyt na całym świecie, na ich kierowców patrzy się jednocześnie z nieukrywanym podziwem. W Driving Experience zapraszamy Cię na trening driftu. Zasiądź za kierownicą jednego z przygotowanych dla Ciebie aut tylno napędowych: Subaru BRZ lub profesjonalnie przygotowanych do sportu BMW serii 3 i spróbuj swych sił na specjalnie przygotowanych ćwiczeniach. Te bardzo mocne, lekkie oraz fenomenalnie wywarzone samochody wręcz idealnie nadaje się do wspólnych treningów niezależnie czy będzie to Twoja pierwsza czy kolejna przygoda z driftem! Niezależnie który z pakietów wybierzesz z pewnością da Ci on wiele frajdy z jazdy, nieskrępowanej systemami elektronicznymi. W programie zajęć obok takich podstaw jak ćwiczenia balansu masy samochodu, driftu po okręgu, czy utrzymania poślizgu w zakrętach znajdziesz m.in. w zależności od pakietu przejazd z zawodowym instruktorem ukazujący pełen potencjał zarówno samochodu jak i praw fizyki.

 


Akceptuję regulamin

  • Pakiety:
  • prezent samochodowy Silver
  • prezent motoryzacyjny Gold
  • auto prezent Platinium

prezent samochodowy Silver

Czas trwania przeżycia

45 min

Liczba okrążeń

3 ćwiczenia (szeroki slalom, drift w zakręcie, mały tor - 5 okrążeń )

Dystans do przejechania

ok 12 km (ćwiczenia: 6 km + jazda po torze 6 km)

Dodatkowe dynamiczne ćwiczenie w trakcie zajęć


  • Dodatkowe informacje


Pogoda

Niesprzyjające warunki pogodowe, w szczególności nagłe opady śniegu mogą spowodować konieczność przesunięcia zaplanowanego terminy jazd.


Ubiór

Wygodny, niekrępujący ruchów oraz buty z płaską podeszwą.


Informacje dla
osób towarzyszących

Z przyjemnością gościmy również osoby towarzyszące. W trakcie realizacji przeżycia mogą one przebywać do wyboru w wyznaczonych bezpiecznych miejscach toru, przytorowej kawiarni, tarasie widokowym lub korzystać z Internetu w sali szkoleniowej SJS.