Jazda OFF-Road HUMMEREM

Jazda OFF-Road HUMMEREM

Pakiet dla prawdziwego fana motoryzacji w klimacie OFF-Road. Przedstawiamy pakiet jadzy za kierownicą prawdziwej legendy! HUMMER – już samo słowo budzi emocje. To synonim potęgi amerykańskiego samochodu wojskowego. Ogromny w swych rozmiarach, budzi respekt nawet czekając na swego kierowcę. Pod jego maską bije potężne 6-litrowe serce, którego dźwięk podczas pokonywania kolejnych przeszkód w terenie dopełnia niesamowitego wrażenia. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy HUMMERA w cywilnej, luksusowej odmianie H2! Ten potwór doskonale pasuje do przygotowanego pakietu OFF-Road Driving Experience. Znajdziemy w nim m.in. jazdę po specjalnie przygotowanym, błotnistym torze, dużą ilością przeszkód terenowych, pracę z wyciągarką oraz klimatyczną, malowniczą trasę wokół Toru „Kielce”..

 

 


Akceptuję regulamin

  • Pakiety:
  • prezent motoryzacyjny Gold

prezent motoryzacyjny Gold

Czas trwania przeżycia

ok 45 min ( OFF-road + jazda po szutrowej drodze)

Liczba okrążeń

- nie dotyczy

Dystans do przejechania

15 km

  • Dodatkowe informacje


Pogoda

Niesprzyjające warunki pogodowe, w szczególności nagłe opady śniegu mogą spowodować konieczność przesunięcia zaplanowanego terminu jazd.


Ubiór

Wygodny, niekrępujący ruchów oraz buty na solidnej podeszwie. Ze względu na specyfikę pakietu możliwe jest ubrudzenie ubrania


Informacje dla
osób towarzyszących

Z przyjemnością gościmy również osoby towarzyszące. W trakcie realizacji przeżycia mogą one przebywać do wyboru w wyznaczonych bezpiecznych miejscach toru, przytorowej kawiarni, tarasie widokowym lub korzystać z Internetu w sali szkoleniowej SJS.