Lamborghini vs Ferrari vs GTR vs KTM

Lamborghini vs Ferrari vs GTR vs KTM

Zarówno Lamborghini, jak i Ferrari mają pod maską kilkusetkonny silnik, który szybko rozpędza pojazd do „setki”. Z kolei w przypadku Nissana GTR czy wzorowanego na bolidzie Formuły 1 KTM liczy się precyzja prowadzenia i możliwość bezbłędnego pokonywania zakrętów. Niewątpliwie, każdy z tych pojazdów ma swoje zalety. Przejażdżka Lamborghini, Ferrari, Nissanem GTR czy KTM to doskonały pomysł na motoprezent. Zapewniamy jazdę po torze wyścigowym samochodami znajdującymi się w naszej „stajni”. To topowy pakiet supercarów, duża ilość jazdy i równie wielkie emocje o jakich marzą miliony motomaniaków na całym świecie! Gotowy do jazdy!?

Na życzenie, istnieje możliwość nagrania przejazdów. Zapytaj o szczegóły: biuro@sjs.pl

 


Akceptuję regulamin

  • Pakiety:
  • prezent samochodowy Silver
  • prezent motoryzacyjny Gold

prezent samochodowy Silver

Czas trwania przeżycia

ok 45 min.

Liczba okrążeń

12 ( 3- Lamborghini, 3- Ferrari, 3- Nissan GTR, 3- KTM)

Dystans do przejechania

ok 13km

  • Dodatkowe informacje


Pogoda

Niesprzyjające warunki pogodowe, w szczególności nagłe opady śniegu mogą spowodować konieczność przesunięcia zaplanowanego terminy jazd.


Ubiór

Wygodny, niekrępujący ruchów oraz buty na solidnej podeszwie. Ze względu na specyfikę pakietu możliwe jest ubrudzenie ubrania


Informacje dla
osób towarzyszących

Z przyjemnością gościmy również osoby towarzyszące. W trakcie realizacji przeżycia mogą one przebywać do wyboru w wyznaczonych bezpiecznych miejscach toru, przytorowej kawiarni, tarasie widokowym lub korzystać z Internetu w sali szkoleniowej SJS.