Lamborghini vs GTR vs 911 vs KTM

Lamborghini vs GTR vs 911 vs KTM

Cztery sportowe samochody, stanowiące legendę sportów motorowych, możemy oddać do Twojej wyłącznej dyspozycji. Będziesz mógł porównać te pojazdy, które pretendują do miana supercars. Nie ulega wątpliwości, że kilkusetkonne silniki Lamborghini, legendarna linia Porsche 911, czy sportowe zacięcie Nissana GTR oraz super lekka konstrukcja pojazdu KTM budzą zachwyt wszystkich fanów motoryzacji. Ich przetestowanie na torze wyścigowym to pomysł na wyjątkowy prezent motoryzacyjny dla Ciebie i Twoich bliskich.

Na życzenie, istnieje możliwość nagrania przejazdów. Zapytaj o szczegóły: biuro@sjs.pl

 


Akceptuję regulamin

  • Pakiety:
  • prezent samochodowy Silver
  • prezent motoryzacyjny Gold

prezent samochodowy Silver

Czas trwania przeżycia

ok 45 min.

Liczba okrążeń

12 okrążeń ( 3- Lamborghini, 3- Porsche 911, 3- Nissan GTR, 3- KTM)

Dystans do przejechania

13 km

  • Dodatkowe informacje


Pogoda

Niesprzyjające warunki pogodowe, w szczególności nagłe opady śniegu mogą spowodować konieczność przesunięcia zaplanowanego terminy jazd.


Ubiór

Wygodny, niekrępujący ruchów oraz buty na solidnej podeszwie. Ze względu na specyfikę pakietu możliwe jest ubrudzenie ubrania


Informacje dla
osób towarzyszących

Z przyjemnością gościmy również osoby towarzyszące. W trakcie realizacji przeżycia mogą one przebywać do wyboru w wyznaczonych bezpiecznych miejscach toru, przytorowej kawiarni, tarasie widokowym lub korzystać z Internetu w sali szkoleniowej SJS.