Voucher podarunkowy - NOWOŚĆ!

Voucher podarunkowy - NOWOŚĆ!

Masz w gronie bliskich znajomych fana motoryzacji i wiesz, że przejazd jednym z naszych samochodów czy też szkolenie z doskonalenia techniki jazy wywoła uśmiech na jego twarzy? Nie mylisz się! Przejazd super samochodem to marzenie nie tylko fanów motoryzacji, ale tak naprawdę większości ludzi, te auta po prostu budują niesamowite emocje! 

Jako, że dysponujemy różnymi sportowymi samochodami rozumiemy, że wybór tego idealnego może być problemem, dlatego mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Voucher podarunkowy, który pozwoli obdarowanemu samemu wybrać, którym z samochodów chce się przejechać bądź zrealizować szkolenie.

Voucher podarunkowy to idealny prezent dla osoby, która sama zadecyduje jaka konfiguracja przejazdu będzie dla niej najlepszym rozwiązaniem!

Voucher jest dostępny tylko w wersji elektronicznej.


Akceptuję regulamin

Bronze

Czas trwania przeżycia

wartość vouchera 300zł

Liczba okrążeń

W zależności od wyboru produktu.

Dystans do przejechania

W zależności od wyboru produktu.

  • Dodatkowe informacje


Pogoda

Niesprzyjające warunki pogodowe, w szczególności nagłe opady śniegu mogą spowodować konieczność przesunięcia zaplanowanego terminy jazd.


Ubiór

Wygodny, niekrępujący ruchów oraz buty na solidnej podeszwie. Ze względu na specyfikę pakietu możliwe jest ubrudzenie ubrania


Informacje dla
osób towarzyszących

Z przyjemnością gościmy również osoby towarzyszące. W trakcie realizacji przeżycia mogą one przebywać do wyboru w wyznaczonych bezpiecznych miejscach toru, przytorowej kawiarni, tarasie widokowym lub korzystać z Internetu w sali szkoleniowej SJS.