Jazda KTM X-Bow

Jazda KTM X-Bow

To wyjątkowa propozycja dla pasjonatów nowości! Jazda za kierownicą prawdziwej fabryki adrenaliny – pierwszego w historii samochodu kultowego producenta motocykli, firmy KTM. X-Bow (czytaj „Cross-bow”) zbudowano tylko w jednym celu – zapewnienia kierowcy niczym nieograniczonej radości z jazdy i poczucia wolności! Nadwozie wykonane z włókien węglowych opracował zespół na co dzień zajmujący się projektowaniem bolidów Formuły 1. Ogromna moc w zestawieniu z niewielką masą oraz napędem na tylne koła oznacza tylko jedno – czystą adrenalinę! Zasiądź za kierownicą, załóż kask i poczuj smak piorunującego przyspieszenia na kolejno pokonywanych okrążeniach toru wyścigowego! Zobacz jak wiele pozytywnych emocji może dostarczyć jazda tym bolidem pozbawionym jakichkolwiek systemów wspomagających jazdę.


Akceptuję regulamin

Bronze

Czas trwania przeżycia

10-15 min.

Liczba okrążeń

2 okrążania

Dystans do przejechania

2 km

  • Dodatkowe informacje


Pogoda

Niesprzyjające warunki pogodowe, w szczególności nagłe opady śniegu mogą spowodować konieczność przesunięcia zaplanowanego terminu jazd.


Ubiór

Wygodny, niekrępujący ruchów oraz buty z płaską podeszwą.


Informacje dla
osób towarzyszących

Z przyjemnością gościmy również osoby towarzyszące. W trakcie realizacji przeżycia mogą one przebywać do wyboru w wyznaczonych bezpiecznych miejscach toru, przytorowej kawiarni, tarasie widokowym lub korzystać z Internetu w sali szkoleniowej SJS.