Jazda Porsche 911 Carrera S

Jazda Porsche 911 Carrera S

Jeśli pozytywne emocje z jazdy dałoby się zmierzyć jakąś miarą i uformować w realny kształt, z pewnością byłby on bliski ponadczasowej sylwetki Porsche 911 Carrera S. Poczuj jak fala emocji za kierownicą obiektu kultu niemal każdego automaniaka, wzrasta wraz z każdym okrążeniem toru wyścigowego! Sprawdź jak wspaniale prowadzi się legenda i poczuj nieograniczoną adrenalinę z kolejno pokonywanych zakrętów. Doświadczony instruktor renomowanej Szkoły Jazdy Subaru wprowadzi Cię w tajniki sportowej jazdy, abyś mógł w pełni cieszyć się niespotykaną zwinnością i dynamiką unikatowej Porsche 911. Pozwól ponieść się rozkoszy prowadzenia niemal 400-konnej maszyny po prawdziwym torze wyścigowym!Akceptuję regulamin

Bronze

Czas trwania przeżycia

10-15 min

Liczba okrążeń

2 okrążania

Dystans do przejechania

2 km

  • Dodatkowe informacje


Pogoda

Niesprzyjające warunki pogodowe, w szczególności nagłe opady śniegu mogą spowodować konieczność przesunięcia zaplanowanego terminu jazd.


Ubiór

Wygodny, niekrępujący ruchów oraz buty z płaską podeszwą.


Informacje dla
osób towarzyszących

Z przyjemnością gościmy również osoby towarzyszące. W trakcie realizacji przeżycia mogą one przebywać do wyboru w wyznaczonych bezpiecznych miejscach toru, przytorowej kawiarni, tarasie widokowym lub korzystać z Internetu w sali szkoleniowej SJS.