Kontakt 12 410 00 81
biuro@sjs.pl
Adres 31-353 Kraków
ul. Wł. Żeleńskiego 103
VOUCHER PODARUNKOWY

Prezent Co-Drive, przejazd z kierowcą rajdowym

Siedzenie na fotelu pasażera może być równie emocjonujące, co przejazd za kierownicą sportowego samochodu, zwłaszcza jeżeli samochód prowadzi wykwalifikowany instruktor, znany ze świata rajdów samochodowych. Spraw sobie lub bliskiej osobie prezent w postaci vouchera na przejazd w towarzystwie jednego z najlepszych polskich kierowców rajdowych – Wojtka Chuchały lub Kajetana Kajetanowicza.

Czym tak właściwie jest Co-Drive z kierowcą rajdowym?

Uczestnicy Co-Drive mają szansę zasiąść na prawym fotelu sportowego samochodu w towarzystwie znanego kierowcy rajdowego. Jest to niepowtarzalna okazja do tego, aby przeżyć ekstremalny rajdowy przejazd po zamkniętym i odpowiednio zabezpieczonym torze wyścigowym. Do udziału w rajdowym Co-Drive nie potrzeba żadnych licencji czy uprawnień, każdy może dowiedzieć się, jak to jest siedzieć obok kierowcy rajdowego i przekonać się na własnej skórze, co oznacza sportowa i ekstremalna jazda.

Co obejmuje voucher prezentowy na rajdowy Co-Drive?

W zależności od wybranej opcji voucher prezentowy może obejmować Co-Drive z Wojtkiem Chuchałą lub dzień na testach z Kajetanem Kajetanowiczem. Na rajdowy voucher podarunkowy składa się przejazd po kilkumetrowym odcinku testowym toru wyścigowego Kielce ultraszybkim samochodem sportowym. Doświadczenie naszych kierowców w połączeniu z niesamowitymi osiągami samochodu gwarantują niezapomniane przeżycia. Co-Drive odbywa się w uzgodnionym wcześniej terminie, a czas na realizację prezentowego vouchera to aż 12 miesięcy.

Gdzie realizowana jest przejażdżka z kierowcą rajdowym po torze samochodowym?

Miejscem realizacji prezentu na rajdowy Co-Drive jest Tor Kielce w Miedzianej Górze. Jest to jeden z najsłynniejszych torów wyścigowych znajdujących się w Polsce. Obejmuje on tzw. ,,Dużą pętlę” liczącą ponad 4100 metrów długości oraz ,,Małą pętlę” o długości 1140 metrów. Ponadto do dyspozycji uczestników jest również tor kartingowy o długości 880 metrów. Tor Kielce daje ogromne możliwości, dzięki atrakcyjnemu i wymagającemu odcinkowi trasy. Jest to doskonałe miejsce dla miłośników szybkiej jazdy i prawdziwych motoryzacyjnych emocji.

Przejazd z kierowcą rajdowym po torze wyścigowym – dla kogo voucher Co-Drive?

Chcesz znaleźć doskonały prezent dla mężczyzny, który kocha samochody? Przejażdżka sportowym samochodem w towarzystwie kierowcy rajdowego to genialny pomysł dla prezent dla kolegi, chłopaka, męża, brata. Co-Drive stwarza doskonałą okazję do tego, aby usiąść na fotelu pasażera i przekonać się na własnej skórze, jakie emocje towarzyszą kierowcom rajdowym. Z pewnością trzeba się nastawić na ogromne przyspieszenie i ryk silnika, czyli wszystko to, co fani motoryzacji lubią najbardziej. Co więcej, ten wariant daje możliwość przejażdżki w fotelu pasażera, co jest fantastyczną opcją dla osób nieposiadających prawa jazdy. Dodatkowo na tor można ze sobą zabrać osoby towarzyszące, które będą śledzić cały wyścig w wyznaczonych i bezpiecznych miejscach toru.

Dlaczego warto wybrać prezent motoryzacyjny w formie rajdowego Co-Drive?

Co-Drive, czyli jazda z kierowcą rajdowym po torze wyścigowym to pomysł na oryginalny upominek, który gwarantuje sporą dawkę emocji. Niezapomniane uczucia towarzyszące jeździe sportowym samochodem z dużą prędkością będą zdecydowanie lepszym pomysłem niż kolejny nietrafiony prezent w postaci koszulki czy książki. Taki prezent Co-Drive to strzał w dziesiątkę. Emocje, adrenalina, niezapomniane wrażenia gwarantowane.

Wyświetlanie jednego wyniku

Voucher podarunkowy
Prezent
Masz w gronie bliskich znajomych fana motoryzacji i wiesz, że...
od 400.00

GRUPA SJS S.A. REALIZUJE PROJEKTY:

SJS
Driving Experience Moto Events
Driving Academy
Newsletter
Aby otrzymywać od nas najnowsze informacje
zapisz się do bezpłatnego newslettera.