Kontakt 12 410 00 81
biuro@sjs.pl
Adres 31-353 Kraków
ul. Wł. Żeleńskiego 103
PREZENT Z ADRENALINĄ – PRZEJAZD SAMOCHODEM RAJDOWYM

Kwiaty, czekoladki, krawaty i skarpetki to jedne z najczęściej wręczanych prezentów. Nikogo nie dziwią, nie zaskakują pozytywnie, choć wywołują uśmiech na twarzy obdarowanego. Jako osoba wręczająca prezent możemy jednak wykazać się dużo większą pomysłowością i sprezentować coś, o czym ktoś zawsze marzył. Takim podarunkiem może być przejażdżka samochodem rajdowym.

Prezent z adrenaliną w postaci jazdy samochodem rajdowym

Przejazd sportowym samochodem po torze – dla kogo taki prezent?

Prezenty związane z możliwością skorzystania z super szybkich samochodów sportowych są dedykowane dla prawdziwych fanów motoryzacji. Widząc voucher na przejazd samochodem rajdowym, z pewnością każda taka osoba będzie miała błysk w oku. Być może taki prezent będzie spełnieniem najśmielszych marzeń, elementem, który szczerze ucieszy obdarowanego.

Zarówno mężczyzna, jak i kobieta może ucieszyć się z możliwości wejścia w rolę rajdowca. To niepowtarzalna okazja do spróbowania swoich sił za kierownicą samochodu rajdowego. Można poczuć moc przyspieszenia wbijającego w fotel oraz sprawdzić swoją koordynację ruchową. Każdy miłośnik rajdów samochodowych chciałby to przeżyć. Kiedy wciskamy pedał gazu w podłogę w samochodzie o ponad 200-konnym silniku, takim jak Honda Civic Type R, poziom adrenaliny wzrasta. Ekscytacja sięga zenitu. O takich przeżyciach prawdziwy fan sportów samochodowych nigdy nie zapomni. W efekcie zafundujemy mu nie tylko przejazd samochodem rajdowym, ale również wspomnienia na całe życie. Zawsze, kiedy pomyśli o kimś, kto podarował mu bezcenne emocje, zrobi mu się ciepło na sercu.

Jak zorganizować prezent w postaci przejażdżki samochodem wyścigowym?

Nie musimy szukać wśród znajomych i przyjaciół kogoś, kto byłby właścicielem samochodu o sportowym silniku, aby zrealizować plan prezentowy dla bliskiej nam osoby. Można skorzystać z oferty, którą wystosowała Szkoła Jazdy Subaru. Ciekawą ofertą jest między innymi voucher na Rally Cars Experience. Jest to przeżycie warte zapamiętania. Do dyspozycji danej osoby szkoła oddaje trzy kultowe samochody, którymi można przejechać się po bezpiecznym torze wyścigowym. Będzie to:

  • Honda Civic Type R, z ponad 230-konnym, wysokoobrotowym silnikiem, z przednim napędem i ogromnym potencjale rajdowym,
  • Subaru Impreza STi – legenda wśród samochodów rajdowych, o agresywnej konstrukcji i ponad 300-konnym silniku,
  • Mitsubishi Lancer Evo – naszpikowany elektroniką samochód rajdowy o ponad 300-konnym silniku.

Nie trzeba mieć doświadczenia rajdowego, aby móc skorzystać z voucheru na przejażdżkę samochodem sportowym. Oferując takie doświadczenia klientom, szkoły jazdy gwarantują przeszkolenie w sportowej jeździe. Dzięki czemu można poczuć się pewniej, prowadząc taką maszynę. Pokonując tą samą trasę różnymi samochodami można na własnej skórze poczuć, jakie emocje towarzyszą rajdowcom i odpowiedzieć sobie na pytanie, które auta lepiej spisują się na takich samych trasach.

Jazda samochodem po torze rajdowym – na jaką okazję taki prezent?

Fanowi motoryzacji można także zapewnić podarunek w postaci voucheru na przejażdżkę określonym samochodem sportowym i wyścigowym. Będzie to świetny prezent z okazji wieczoru kawalerskiego, dnia ojca, urodzin, imienin i na inne okazje. Każdy mężczyzna lubiący sporty samochodowe ucieszy się na myśl o możliwości znalezienia się za kierownicami takich maszyn jak:

Pomysłem na prezent z nutą motoryzacyjną może być trening driftingu, za kierownicą Subaru BRZ lub sportowego BMW serii 3, albo jazda w klimacie OFF-Road Hummerem. To propozycje oryginalnych prezentów, które będą jedyne w swoim rodzaju.

GRUPA SJS S.A. REALIZUJE PROJEKTY:

SJS
Driving Experience Moto Events
Driving Academy
Newsletter
Aby otrzymywać od nas najnowsze informacje
zapisz się do bezpłatnego newslettera.