Kontakt 12 410 00 81
biuro@sjs.pl
Adres 31-353 Kraków
ul. Wł. Żeleńskiego 103
TORY WYŚCIGOWE

Tor Kielce

Tor Kielce to nasz główny ośrodek szkoleniowy. Utworzony został w latach 1976-1977 w miejscowości Miedziana Góra i należy podkreślić, że bardzo szybko zyskał miano jednego z najsłynniejszych torów wyścigowych w kraju. Na Kieleckim Torze odbywają się na nim liczne eventy motoryzacyjne oraz imprezy integracyjne, a nieco rzadziej motoryzacyjne imprezy mistrzowskie.

Tor zlokalizowany w Miedzianej Górze obejmuje dwie asfaltowe pętle – dużą o długości 4160 metrów oraz małą liczącą 1140 metrów. Obiekt wyposażony jest również w 880-metrowy tor kartingowy, pitline z boksami garażowymi, paddock i budynek administracyjny.

Terminy: od wt-pt i sporadycznie w soboty

Najbliższe terminy: 

25,26,31 lipca 2019

7,15,17,20,21 sierpnia 2019

 

Tor Łódź

Tor Łódź jest obiektem, na którym Driving Experience organizuje swoje szkolenia oraz eventy motoryzacyjne. Zlokalizowany w Strykowie tor dedykowany jest nie tylko dla jazdy samochodami, ale co istotne także dla motocykli oraz gokartów, a 1500 metrów asfaltowego odcinka o szerokości wynoszącej od 8 do 12 metrów daje naprawdę ogromne możliwości zarówno w zakresie szkoleń, jak również czerpania frajdy z jazdy samochodami wyścigowymi. Ponadto na jedynym torze w województwie łódzkim znajdują się trzy płyty poślizgowe, dwie prostokątne (7×70 metra) oraz jedna stanowiąca wycinek pierścienia.

Niewątpliwym atutem Toru Łódź jest jego lokalizacja w środkowej części kraju, a także bliskość autostrad A1 i A2 co powoduje, że jest optymalnym miejscem do organizacji szkoleń oraz imprez motoryzacyjnych.

Terminy:  jeden /dwa razy w sezonie

9 czerwca 2019

22 września 2019

 

Tor Kraków

W Krakowie, dawnej stolicy Polski oprócz licznych atrakcji turystycznych można również zakosztować prawdziwej, motoryzacyjnej przygody na nowo otwartym torze Moto Park Kraków. W Małopolsce brakowało miejsca, w którym można w najbardziej bezpiecznych warunkach potrenować jazdę samochodem czy też imprezy motoryzacyjne.

Tor w Krakowie ma tor sportowo-szkoleniowy o długości 800 –  1200 metrów długości i wyposażono go w trzy nawadniane płyty poślizgowe. W Moto Park Kraków jest jedyna w Polsce płyta w kształcie litery „S”. Moto Park Kraków z założenia ma skupiać wokół siebie entuzjastów szeroko rozumianej motoryzacji.

Terminy: jeden/dwa razy w sezonie

15 maja 2019

dsc_7082-copy

 

dsc_7082-copy

 

 

 

GRUPA SJS S.A. REALIZUJE PROJEKTY:

SJS
Driving Experience Moto Events
Driving Academy
AMG Driving Academy
Newsletter
Aby otrzymywać od nas najnowsze informacje
zapisz się do bezpłatnego newslettera.